12 Temmuz 2016 Salı

Theta Bilinçaltı Temizliği Nedir ve Seansı Nasıl Yapılır?

Bilinçaltı temizliği seanslarım da uyguladığım Theta terapi teknikleri sayesinde harika sonuçlar almaya devam ediyoruz.
Theta beynin uyku sırasında gevşeyip yaydığı, uyanıklık halinden daha yavaş olan ve 4 ile 7 devir/saniye titreşiminde olan dalga boyunun oluşturduğu bir bilinç frekansıdır.
Seans çalışmalarımızı bilinçaltının çok daha açık olduğu bu frekansa girerek gerçekleştiriyoruz.

İnsanlık tarihinin başlangıcından itibaren genişleyen insan bilinci,bilim insanları tarafından sürekli araştırma ve çalışmaların hedefi haline gelmiştir. Genişleyen evren ile birlikte insan bilinci de genişlemeye devam etmektedir.

Çünkü, varolan tek gerçek BİLİNÇTİR.Bilinçaltı theta terapilerimde, karşımdaki insanın bilinç sınırları içinde değilde, içinde bulunduğumuz ortak bilinç alanında çalışırız.
 Ben onun bilinç sınırlarına kesinlikle giremem. Ancak onun kendi bilinçaltı düzeyine girmesine öncülük ederim.
Aileme terapi verirken öncelikle geçmiş hatıralarımızın ortaklığını bir kenara bırakır ve tamamen farklı bir konumda, benim hiç bilmediğim bir düzeye hareket ederiz. Bu tamamen spontane olarak gelişir.
Çünkü, Theta seviyesinde fiziksel konumdan ayrılır, tamamen öz benlik konumuna geçeriz.
Theta terapisini almaya karar vermiş insan kesinlikle uzmana güvenmelidir. Hiç bir yan etkisi olmayan harika bir mucizevi bilgi temizliği yapılır.
 Zararlı bilgi ve duygu birikimi Theta düzeyinde serbest bırakıldıkça tüm beden stresten arınır ve bedenin kan değerlerinden tutunda, tüm beden hücrelerine kadar akyuvar sayısı ve alyuvarların hücrelere oksijen taşıması artar. Bedenin bağışıklık sistemi kat be kat güçlenir. Beyin zarının üzerinde ki gri madde artar ve tüm duyu organları çok daha keskin hale gelir. DNA yapısında ki ilk  2 kromozom ki gençlik ve canlılık kromozomları aktive olur. Bedensel rahatlığı sağlayan, beyin salgılarından serotonin ve melotonin salgılanmaya başlar. Bununla beraber beden kas ve sinir sistemi gevşer. Vücudun tüm organlarının bedensel faaliyetleri dengelenir.

Bu söylediklerim benim varsayımlarım değil, tamamıyla bilimsel verilere dayanmaktadır.

Bilinçaltı Theta Temizliği sırasında ortak bilinç alanına girdiğimden tüm süreci yakından takip ederim. Endişe ve korkuya kesinlikle gerek olmayan bir terapi seansıdır. Son derece zararsız ve tamamen kirli bilgi ve duygu birikimine yönelik bir bilinçaltı çalışmasıdır. Hipnoz ile hiç bir ilgisi yoktur. TAM TERSİ, YAŞAMIN YANILSAMALARININ OLUŞTURDUĞU HİPNOZDAN UYANDIRMA ÇALIŞMASIDIR. Theta seviyesinde yapılan son derece rahat ve faydalı bir çalışma olup, dünyaca ünlü Psikolog ve Terapistler tarafından sürekli uygulanmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder