29 Haziran 2016 Çarşamba

Tuncay Yeşilpınar Kimdir? Tuncay Yeşilpınar Biyografisi...

Tuncay YEŞİLPINAR /Kuantum Düşünce KitaplarıYAZARI / Master Eğitmen1962 yılı İzmir doğumludur.
 Lise dönemini İzmir'de tamamladıktan sonra 1981 yılında üniversite öğrenimi için gittiği Amerika Birleşik Devletleri, Long Beach State üniversitesinin Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Lise yıllarında insan bilinci ve bilinçaltı gizemi üzerine yüzlerce kitap okumuş ve sayısız araştırma ve çalışmalara katılmıştır.
 

1994 yılında Hawaii, Honolulu şehrinde dünyaca ünlü Hawaii'li Psikolog İhaleakala Hew Len Ph.D. tarafından Ho'oponopono yöntemi olarak bilinen bilinçaltı teknikleri eğitimi ve inisiyasyonu'nu almıştır. Bunun dışında aşağıda saydığımız daha bir çok dünyaca ünlü Psikolog ve aynı zamanda Best Seller kitap yazarları olan Kişisel Gelişim Enerji Üstadları ile bire bir seans çalışmalarına katılmıştır. Yapmış olduğu benzersiz araştırma ve çalışmaları sonucu, tüm dünyada geçerli olan Global Master's Visa"The Master" sertifikasına sahip olmaya hak kazanmıştır.

 2012 yılında hiç bir kaynaktan alıntı yapmadan sadece kendi fikirlerini yansıtan ve Dharma yayınlarından çıkardığı ''Uyum Mucizesi'' ve sonrasında yazdığı ''Yaşadığınızı mı Sanıyorsunuz?'' adlı Kişisel Gelişim kitaplarının yazarıdır.

 Aynı zamanda köşe yazarı olup magazin editörlüğü yapmıştır. 38 yılı aşkın bir süredir VAROLUŞ amacını sorgulayıp konuyla ilgili araştırmalar ve çalışmalar yapmıştır.

Reiki, Chi Gong, Reconnection enerji çalışması, Hawaii Ho'oponopono Arınma ve Pranic İyileştirme tekniklerini uygulamaktadır. Dünyaca ünlü araştırmacı bilim insanları ve Best Seller yazarlarından Dr. Hew Len, Anthony Robbins, Gregg Braden, Ming Tong ve Dr. Wayne Dyer , Dr. Alex Llyod webinar, seminer ve atölye çalışmalarına katılmıştır. Kitaplarının tüm içerikleri, dergi köşe ve kişisel blog yazıları tamamen kendi düşünceleri olup hiç bir kaynaktan alıntı değildir. İkinci kitabını şu an itibariyle e-kitap olarak yayımlamaktadır.

Dünyanın en etkili Theta Bilinçaltı Temizleme tekniklerini uyguladığı ve geri bildirimde bulunan insanların aşağı yukarı %97'si yaşamlarında olumlu yönde çok büyük değişimler yaşadıklarını bildiriyorlar. Diğer %3'ü ise sorunlarının devam ettiğini ancak eskisi kadar etkilenmediklerini ifade ediyorlar. THETA BİLİNÇALTI GEÇMİŞİ ŞİFALANDIRMA ve BİL- HİSSET- TANI PROGRAMLAMA TEKNİKLERİ Uygulayıcısı olan Tuncay Yeşilpınar Global Master Eğitmen sertifikasına sahiptir.

Ayrıca 13 Mart 2022 tarihinde Harvard Üniversitesinden Eski Çin Filozoflarının yaşama bakış açıları üzerine online eğitim almış ve kursu geçerek HARWARD Üniversitesi tarafından  VERIFIED sertifikasına sahiptir.Kendisi, araştırma ve çalışmalarına dayanan Bilinçaltı Temizliği Theta tekniklerini kullanarak kişinin sorunlarına yönelik spontane bireysel seanslar ve eğitimler vermektedir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder