25 Eylül 2016 Pazar

Üst Benliğinden Yardım Alma Meditasyonu!!!

HER AN HER YERDE BULUNMAK GİBİ BİR İFADE SİZE ÇILGINCA GELEBİLİR. FAKAT 3 B REALİTESİNDEN ÇIKTIĞINIZ AN SİZE DAHA NELER ÇILGINCA GELECEK…

Hepimiz BİR’iz…
Evet yanlış duymadınız, hepimiz kendi evrenimizin efendisi ve birbirimiz ile iç içeyiz.
Şimdi size bu konuyu daha da açayım.
Herkes algıladığı ve deneyimlediği kendi dünyaları içinde yaşıyor.

Olay çok karışık gibi görünüyor değil mi?


Öncelikle bir düşünün, herkes aynı olaya farklı reaksiyon gösterir.
Kimi için güzel olan sonuç, kimi için tam tersi olabilir.

Peki her an kendi gerçekliğimizi yaratırken bir diğer fiziki gerçeklik diye bir şey var mı?

Yani her an her yerde farklı bir gerçeklik oluşma olasılığı var mı?
Evet uzun yıllar yaptığım araştırma ve çalışmalarım sonucuna göre VAR...
Diğer olasılıklar ya donup kalıyor ya da her olasılık kendi geleceğini yaratıyor.

Aslında biz kendi gerçeğimizi yani yerel gerçeği deneyimlediğimiz sürece diğer gerçeği bilemeyiz. Sadece kuantum düzeyde, niyet ve isteklerimiz ile bu paralel evrenlerden bir diğerine geçiyoruz. (Uyum Mucizesi adlı 1. kitabım sayfa:102-103)

Her an, her yerde varız.

Her insanın sonsuz sayıda ve sonsuz farklılıktaki halini göz önünde bulundurduğumuzda, şu an içinde olduğumuz durumdan hoşnut değilsek, en mükemmel halimize erişip ondan neden yardım istemeyelim?

Çılgınca gelen bu düşünce aslında sadece bir frekans meselesi.
Madem Allah'ın her şeyi aynı anda yarattığına inanıyoruz ve  Kur'an-ı Kerim'de bile Ali İmran Suresi 59.Ayet'te  ''O  OL DEDİ ve OLDU.'' ifadesi yer alıyor, demek ki her an her yerde aynı anda mevcuduz, değil mi?

Bu inanıştan yola çıkarak, yapacağımız meditasyon bize en mükemmel halimizden yardım almamızı sağlayacak.
Öncelikle her meditasyon öncesi yaptığımız sakin bir yer seçin ve gözler kapalı 3 derin diyafram nefesi alın.
Zihin sakinleşsin ve bedeniniz de hafiflik hissedin. Eğer zihin hala aktif ise nefes tekniğini bir set daha yapın.
Sonra hayalinizde sizin en yüksek benliğinizin bulunduğu en mutlu ve huzurlu halinizi çağırın. Bu çağrıya cevap olarak karşınızda siluet halinde bir imge görmeye başlayacaksınız. Bu görüntü bir hissetme hali olabilir. Bekleyin, imge iyice netleşsin.
Ardından telepatik olarak hangi yolun sizin o halinize  gidecek yol olduğunu sorun?
Cevaplar sanki beyninizde bir anlık ilham veya düşünce şeklinde belirecektir. Eğer cevap alamıyorsanız, biraz daha yoğunlaşmaya çalışın. Kesinlikle aklınızda, bu güne kadar aklınıza hiç gelmeyen düşünceler belirecektir.
Bir kez o halinizin vardığı noktaya dikkatinizi verdiğinizde otomatikman enerjiniz o yön doğrultusunda yolunu değiştirecek ve size farklı bir planlama yaptıracaktır. 

Bu meditasyondan sonra elinize bir kağıt,  kalem alın. Aklınıza o an gelen ileri bir tarihten şu an içinde bulunduğunuz zamana mektup yazın. Göreceksiniz ki aklınıza çok garip ve hızlı bir şekilde düşünceler gelecektir. Yazdığınız tarihte bu gün hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşmiş olduğu hali ve sahip olduğunuz huzur ve mutluluğa giden yolu tarif edecek şekilde detaylı bir açıklama yazın. Sonra bu kağıdı üzerine yazdığınız tarihe kadar bir yerde saklayın. O tarih geldiğinde göreceksiniz ki yazılanların tümü olmasa da kayda değer çoğunu elde etmişsiniz. 
Ben zamanında denedim ve şaşırtıcı sonuçlar aldım. Hala daha deniyorum. 
Harika bir çalışmadır. 
Israrla yapmanızı tavsiye ederim...

Not: Bilinçaltı Theta Tekniklerini öğrenmek ve meditasyonlarınızda uygulamak istiyorsanız hem bu tekniklere  hem de bu konuda yazdığım 2 kitaba nasıl sahip olacağınızla ilgili detaylı bilgiye Blog Sitemin ana sayfasından ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder