22 Mayıs 2016 Pazar

HÜCRESEL ŞİFA KODLAMASI NEDİR???

Tüm hayatımızı sıfır hastalıkla tamamen sağlıklı geçirmemiz ne kadar mükemmel olurdu değil mi?
Bu söylediğim cümle, içinde bulunduğumuz bilinç yapısına çok ters düşüyor. Zamanın başlangıcından beri türlü türlü hastalıklar hortlamış ve insanoğlunu kırıp geçirmiştir. Sahip olduğumuz inanç yapısına göre bir hastalık bitecek ve diğeri başlayacaktır. Çünkü bugünün tıb teknolojisi hastalığın semptomlarını yok etmeye yönelik olduğu için onu oluşturan duygu, düşünce ve inanç yapısıyla ilgilenmiyor. Halbuki kuantum hücresel alan enerjisi ile desteklenen insan bedeni frekansı geçmiş zamanlarından yani atalarından süre gelen ve genlerine yerleşmiş olan olumsuz düşünce frekanslarından dolayı DNA yıpranmasıyla karşı karşıyadır. Bu hücre ve dna yapısının stres kaynaklı zarar görmesi sonucu beden frekans dengesizliği, türlü hastalıkların oluşmasına sebebiyet verir.

Yapılan tedavilerin yararı yanında verdiği yan etki zararlarda küçünmeyecek kadar fazla.
İyi haber şu ki, günümüzün bir çok tıb doktoru artık bedenin enerjisel düzeyde ele alınmasının bir gereksinim olduğu inancında. Dr Alex Llyod bu konuda tıb dünyasında devrim yaratacak bir çalışmaya imza attı. Bedenimizin boyundan yukarı doğru olan bölümlerinde bulunan sinir sistemimizin belli noktalarında oluşan enerji dengesizliğine o noktalardan müdahale ettiğimizde, tüm beden hücrelerimiz bu dengelenmiş enerji ile yıkanıyor ve bağışıklık sistemimiz aktive oluyor. Tabii ki sonucunda iyileşemez gözü ile bakılan ve kendi haline bırakılan hastalıklar dahi anında şifa buluyor. Bu noktalara verilen İYİLEŞME YÖNÜNDE Kİ OLUMLAMA KODLARI ile hücresel düzeyde bir bilgi alışverişi başlıyor ve tüm beden enerji frekansı dengeleniyor. Bu enerji frekans yükselten kodlamaları seans çalışmalarımda ben de uyguluyorum ve müthiş çarpıcı sonuçlar alıyorum. Bir defasında imsonia problemi olan bir arkadaşımızın seans çalışmamızın ardından,  yıllardan sonra özlemini çektiği uykuyu tekrardan deneyimlediğini  duymak benim için müthiş bir mutluluktu.
Bu enerji çalışmasında, yüksek frekans kodlaması yapılan bölgelerden tüm beden hücre ve dna'sına yayılan enerji dengelemesi ile kişinin yıpranmış hücreleri,  karanlığı yaran bir ışık misali gibi tekrardan toparlanıyor. Bu hücrelerin yenilenmesi işlemi beraberinde bağışıklık sisteminin bir anda güçlenmesini getiriyor. Beden ani bir yüksek enerji şokuna girip çok hızlı bir iyileşme sürecine  giriyor. Tüm işlem bu kadar basit olduğu için inanması biraz zor gelebilir.
Fakat tüm olup biten, kuantum enerji alanının içinde bulunan bedenin belli noktalarından aldığı yüksek frekans kodlamasıyla bu rezonans alanına çekilmesidir. Bire bir seanslarımda önemli gördüğüm bu  bölgelere arka arkaya verilen doğru görsel imajlar ile yüksek frekans alanı inşa eden his ve duyguları  oluşturmayı hedefliyorum. Gönülden inandığım teorim ise geleceğin tıb dünyası biokimya üzerine değil tamamen bioenerji üzerine kurulacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder