28 Nisan 2017 Cuma

Hayatı Sil Baştan Sıfırlamak İsteyenlere!

Beynimizi bilinçli kullanarak istediğimiz realiteyi artık yaratmamıza izin verilmiş olan bir frekans düzeyindeyiz.

Beynimizin sol mantıksal ve matematiksel lobunu ağırlıklı olarak kullanan insan formundan sağ yaratıcı lobunu da aynı oranda kullanabilen yeni insan formuna geçmek zorundayız.SAĞ LOB, soyut kavramlarla ilgili olup hayali ve sezgisel güçleri algılar.
Bu lobu kullanan insanlar resmin detaylarıyla değil bütünüyle uğraşır ve sanatsal yönü daha ağır basar. Genelde maneviyatı bozuk ve takıntı sahibi  olanlar beynin bu kısmı üzerinde olumlama çalışması yapmaları gerekir.

SOL LOB, beynin matematiksel yönünü temsil eder ve  somut kavramlar üzerinde yoğunlaşır. Bu lobu kullanan insanlar genelde mantıksal hareket edip karar aşamasında duygu ve sezgilerinden çok mantık kullanarak sonuca varırlar.

Eğer siz beyninizin hangi kısmını daha çok kullandığınızı bilmek istiyorsanız bununla ilgili  bir çok test mevcut.

Şimdi size içinde bulunduğunuz her ne realite ise ve eğer içinden çıkamıyor gibi hissettiğiniz konumlardan kurtulma çalışması vereceğim.

Deneyin ve kendinizi daralmış olarak hissettiğinizde bu yöntemi kullanın.

Diyelim ki sizi rahatsız eden bir takıntınız veya sorununuz var.


  • Her zaman olduğu gibi 3 defa diyafram nefesi alın - verin.
  • İlk olarak sağ elinizin işaret ve orta parmağını birleştirip başınızın sol kenarında şakak kısmından başlayarak kulağın üzerinden geçerek ensenize kadar sürerek götürün. Bu hareketi yaparken şu olumlamayı yapın, "ARTIK İÇİNDE BULUNDUĞUM BU SORUNUN BENİM ÜZERİMDE HİÇ BİR GÜCÜ YOK." Burada kullanılan ARTIK sözü kilit vazifesi görüyor. Bu hareketi en az 7 kez yapın.
  • Sonra tam aksine sol elinizle  başınızın sağ kısmıyla çalışma yapın ve bu defa şöyle deyin,"ŞİMDİ İSTEDİĞİM KONUM VE REALİTEMİ OLUŞTURUYORUM." Bunu da 7 kez yapın.
Günde 3 kez ve 21 gün boyunca yaptığınızda şartlanmış düşünce kalıplarınızın yavaş yavaş değiştiğini göreceksiniz.
Dolayısıyla yaşam deneyimleriniz de değişmeye başlar.


  • Son olarak göğüs kafesinizin tam altı olan SOLAR PLEKSİS ÇAKRANIZI AÇALIM. İki avucunuzu o bölgeye yerleştirin ve o bölgeden iki yana doğru avuçlarınızı sürterek götürürken TAMAMEN YENİ REALİTENİZİN  FARKINDA OLUN VE O KONUMA ODAKLANIN.

Bu hareketi de en az 7 kez yapın.

Bu beynin yeniden programlanması için mükemmel ve denenmiş bir metotdur.

Bu sıfırlama işleminden sonra yeni realitenizde ufak tefek değişiklikler farkederseniz şaşırmayın ve alışmaya çalışın.

ARTIK ESKİ KALIP DÜŞÜNCELERLE MUTLU OLAMAZSINIZ.

BU YENİ FREKANSA UYUM SAĞLAMAK ZORUNDASINIZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder