29 Nisan 2016 Cuma

NEDEN THETA ÇOK ÖNEMLİ?

Theta beyin dalgasının hayatımızda ki önemine değinmek için bu aralar bu konuya daha sık eğileceğim. Çünkü sahip olduğumuz bu hikmet öyle bir değere sahip ki onun farkına varmayı bırakın, daha insanlığın çoğunluğu varlığından bile habersiz. Bir düşünün, duygu, düşünce ve inanç kalıplarımızla şekillendirdiğimiz yaşam yolculuğumuzun kurbanı olduğumuzu sanmak, ne kadar korkunç bir durum değil mi?
Bu yaşamın anlamına yerleştirdiğimiz bir ikilem değilde nedir?
Bilinçaltı dediğimiz yaşamın arşiv deposundan çıkan bilgileri kontrol edebilmeyi bile bilmediğimiz bu dünyanın kendi kendine şekillenmesinden daha korkunç ne olabilir ki?
Sonuç olarak da, içinde bulunduğumuz kaotik bir dünya!
Artık sızlanmayı, korkuları ve kaygıları bir kenara bırakıp kendi gücümüzü görmenin TAM ZAMANI!
Beynimiz, yani  bu fiziki alemin kumanda bölümünü kullanabilmemiz için onun tek yönlü işlevinden çok daha boyutlu diğer işlevlerini keşfetme zamanı çoktan geldi de geçiyor bile.
Uyku halinde ki bilinç halimizi gündelik hayatımıza taşımak ve o halin tüm gizli gücünü kullanabilmeyi öğrenmek gerçekten çok HEYACAN VERİCİ!
Tabii ki yeni bir şey öğrenmeden önce insan da bir çekince oluyor ve dışarıdan bakıldığında çok zor gözükebiliyor fakat içine girdiğinizde neden bu yöntemleri bugüne kadar öğrenmediğinize pişman olacağınıza eminim. Hatta kendinizi bırakın, sevdiklerinize yardım edebilme özgüvenini kazandığınızı gördükçe içinizde hiç olmadığı kadar hoş bir duygu hissedeceksiniz.
Bu bilinçaltı kapısını açan ALTIN ANAHTARLAR olarak tabir ettiğim yöntemler gerçekten çok ETKİLİ. Bu yöntemlerin temelinde bilinçaltına güvenle ve dostça yaklaşarak bilinçaltı arşivini düzenlemek yatıyor. Dünyaca ünlü bilinçaltı üstadları tarafından kullanılan bu yöntemlerin en önemli özelliği seans sırasında kişinin bilinçaltı arşivinde ki kayıtların ön plana çıkmasıyla uzmanın kontrolü kaybetmeden tüm çalışmayı sırtlamasıdır. Bu teknikleri kendinize uygulayabilirsiniz, ancak önceden bir bilirkişinin önderliğinde en azından bir çalışma yapmanızda fayda vardır. Benim bugüne kadar
edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum, insanların çoğunluğu kendi bilgi kayıtlarıyla yüzleşmek yerine, tekniklerin bana faydası olmuyor deyip sorumlluktan kaçıyorlar. Halbu ki inanın bana, bunlar mucize yaratan altın anahtarlar.
Artık yaşamın ıstırabı ve sorunlarının yükünden kurtulmayı seçebilme ve yeni bir adım atma cesaretini bulabilen herkes bu tekniklerle tanışmalıdır.
Benim bu konuda ki uzmanlığım çok uzun yıllara dayanmaktadır. Hawaii'li şamanların öğretisi olan ve uzun süren çalışmalarım ve kendi üzerimde ki deneyimlerim sonucu çok güçlü etkileri olan eşi ve benzerini hiç bir yerde bulamayacağınız Theta teknikleri ortaya çıktı.
UMARIM BİR GÜN, BU MUCİZE THETA DÜZEYİNE GEÇİŞ VE MOLEKÜLER AKTİVASYON TEKNİKLERİYLE HERKES TANIŞMA FIRSATI BULUR...

Yazar Hakkında:
Tuncay Yeşilpınar Kişisel Gelişim kitaplarından ''Uyum Mucizesi'' ve ''Yaşadığınızı mı Sanıyorsunuz!'' adlı kitapların yazarıdır. Aynı zamanda Theta Bilinçaltı Temizleme ve Programlama Uzmanıdır. Amerika ve Hawaii'de bulunduğu 10 senelik zaman diliminde dünyaca ünlü kişisel gelişim uzmanlarının seminer ve çalışmalarına katılmış olup bu deneyimlerin sonuçlarına bağlı bilinçaltı tekniklerini çalışmalarında uygulamaktadır.
yesilpinar333.blogspot.com
instagram: tyesilpinarofficial


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder