4 Ocak 2016 Pazartesi

THETA BİLİNÇALTI TEMİZLEME SEANSI!!!

Bana gelen mesajlarda, sorunlarından kurtulamayan bir çok insan internetten olsun, kulaktan duyma olsun sözde enerji uzmanlarından yüksek ücretlerle seanslar almalarına rağmen hala aynı sorunlarla boğuştuklarını ve benim onlara nasıl yardım edebileceğimi soruyorlar. Beni arayan kişiler bu uzman geçinen insanların  benim uyguladığım teknikler adı altında bir takım transa geçerek bilinçaltı temizliği yaptıklarını ve bu işlemde karşı tarafın hiç bir duygu hissetmeden sorunun çözüldüğünü iddia ettiklerini söylüyorlar. Tabii ki Kişisel Gelişim sektöründe çok değerli üstadlarımız bulunuyor. Dünyada ve Türkiye'de, doğasında bu yetiye sahip bir çok üstadlara saygılarımı sunuyorum. Sözüm meclisten  dışarı, her sektörde olduğu gibi bu sektörde de çürük elmalar çok. Bu çok doğal ve kaçınılmaz. Bu gibi insanlar benim  yaymaya çalştığm ışığı bir nebze de olsa engelliyor. Fakat en azından, yaptığım işi doğru ve yerinde yaptığımdan eminim.
Bir kere,  kişinin tam olarak sorununun direkt üzerine gitmektense önce Theta düzeyinde bir bilinçaltı taraması,  diğer bir deyişle insanın blueprint' ini inceliyorum. İnsanı hem fiziksel hem de ruhsal varlık olarak değerlendirip sadece bilinçaltı değil şu an içinde bulunduğu fiziki gerçeklikte de bilinç düzeyinde çalışma yapıyorum. Önce beynin matematik yani mantıksal lobu üzerinde görsel, kinestetik ve işitsel bir sorun temizlik çalışmasından sonra beynin sağ lobu yani yaratıcı kısmına hücresel ve dna düzeyinde yeni bir görsel, kinestetik ve işitsel kayıt yapıyorum. Bu çalşma sürecinde kişi kesinlikle işin içinde olmalı. Yani yaptığım çalışmayı bire bir hücresel düzeyde hissetmeli. O his değişimini bilinçaltına iyice tanıttıktan sonra fiziksel dünyada değişimler başgösterir. Bu Theta bilinçaltı  çalışma süreci bu şekilde devam eder. Kısacası, bu  süreçte ben ve karşı taraf beraberce sorunu çözeriz.
Bu yazımda bu çalışmanın ciddiyetini dile getirmek istedim ki insanlar çaresizlik içinde oraya buraya inanarak bu çalışmalardan şüphe duymasın.
Keşke her insan aynı derecede ruhsal uyanışa erişsede bu çalışmaları kendi başlarına yapabilseler!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder