8 Ocak 2015 Perşembe

THETA ÇALIŞMASIYLA ŞİFA!

Şifanın gerçekleşmesinde ki SON NOKTAYA varmak belli aşamaları deneyimlemekten geçiyor. Eğer arada olması gereken tek bir engeli atlayıp diğerine geçmeye çalıştığınızda o bilgiyi algılamanıza ve anlamanıza izin verilmiyor.
İnsanlığın şimdiye dek gösterdiği ruhsal varoluş gelişimi beynin kullanılan sol lobuyla sınırlı kaldı. Ancak bu sınırlamaları beyninizin  kullanılamayan sağ lobunu kullanmaya başladığınızda atlama imkanınız doğuyor. Bı kısmı kullanmayı öğrenmek de başlı başına uzun bir süre alıyor. Her gelişimin yavaş yavaş ve sindire sindire olmak zorunda olduğunu ancak öğrendim.
35 yılı aşkın bir süredir çalışmalarımın anladığım kadarıyla gelinen en son noktasına vardığımı düşündüğüm her zaman karşıma daha derinlere açılan bir kapı daha çıkıyor.
YÜCE YARADANA TAM ANLAMIYLA ULAŞMANIN YOLU DÜŞÜNCEDEN DEĞİL KESKİN İNANCIN DOĞURDUĞU HİS YOLUYLA OLUYOR BU DA ANCAK BEDENİMİZİN KOMUTA MERKEZİNİN SAĞ KISMINI KULLANMAKTAN GEÇİYOR.
Kullanım kılavuzu belli aşamaların sonucu berraklığını ortaya çıkarıyor. Tüm dinlerin Kutsal Kitapları da ancak insanlığın belli bir bilinç seviyesine gelişiyle  tam anlamıyla anlaşılabilecek.
Tüm varoluş ancak belli bir seviyeden sonra anlam kazanacak.
2015 yılı benim açımdan varoluşun şifrelerinden birini daha çözmemde yeni bir başlangıç sınırı oldu.
Artık ŞİFA yolunda niyet ve dualarımın sonucunun YARADAN'ın huzurunda şahitliğini yapmama izin verildiğini gördüm. İlk denememde biraz tedirgin ve huzursuz olmam çok doğaldı. Biliyordum ki
istediğim ŞİFA dileği uzun zamanlardır alıştığım tabiri caizse mektup kutusuna mektup bırakmaktan öte artık anında birebir bulunulan bir dilek dileme oluyordu. Bu alışılmışın dışında farklı bir duyguydu. ŞİFANIN GERÇEKLEŞMESİ şifayı vermeye çalıştığım kişinin gerçekten yürekten verdiği izniyle olabiliyordu. Eğer ŞİFA gerçekleşmiyorsa bu onun gerçek niyetinin o rahatsızlığı deneyimlemek olduğunu ortaya koyuyordu. Kişilerin rahatsızlıklarında gerçek niyetinin ŞİFANIN anında gerçekleşmesi olduğunu da benim onu şifalandırmak istemem değil onun beni bulup bu dileğinin gerçekleşmesini istemesiyle oluyordu.
BU BİLGİ ÇOK ÖNEMLİ!
ŞİFA her ne olursa olsun bu kişinin yaşamında düzeltmek istediği bir konu,  bir durum veya bedensel bir rahatsızlığın şifası olabilir, kişi kendi özgür iradesiyle karar verdiği istek ve niyet doğrultusunda bir şifa çağrısında bulunduğu zaman GERÇEKLEŞİYOR.
Yakın akraba ve dostlarımla ilgili ŞİFA çalışmalarımda bu gerçeği gördüm.
ŞİFA ZORLA VERİLMİYOR ANCAK ÇAĞRI VE GERÇEK BİR İSTEK SONUCUNDA ALINIYOR.
Karşımda herhangi bir rahatsızlığı olan  birini görüp  dayanamayıp şifa verme iç güdüsünde bulunduğum zaman ancak gerçekten onun bu ıstırap ve acıyı bırakma niyetinde olmasını bilmem
gerekiyor.
MAALESEF KARŞILIKSIZ  SADECE KENDİ İSTEK VE NİYETİMLE ŞİFA GERÇEKLEŞMİYOR...
BU DA ÖZGÜR İRADENİN GÜCÜNÜ GÖSTERİYOR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder