2 Aralık 2014 Salı

ALPHA (alfa)THETA (teta) DÜZEYİNDE YAŞAM!

Doğru zaman geldiğinde hazır olduğunuz tüm bilgiler bir bir gözünüzün önüne serilir. Bazı bilgilere çok açsınızdır, fakat karşılaştığınızda onları bir türlü sindiremezsiniz. İşte insan bilinci bu şekilde genişleme gösterir. Bilinç olarak hazır olduğunuzda o bilgiler o kadar anlaşılır olur ki bunu neden daha önce anlayamadığınızı ve dolayısıyla neden ilginizi çekmediğine şaşırırsınız. Çünkü henüz HAZIR değilsinizdir.
Şimdi şöyle bir yeni YAŞAM şeklimize hazır olup olmadığımıza bir göz atalım.
Hepimiz doğduğumuz da ilk 7 yaşımıza kadar beynimizi teta düzeyinde kullanırız. Yani mantık açısından sorgulamaz ve yargılamadan her öğrendiğimizi sağ beyin yarıküremizle sindiririz. Aynı zamanda sol tarafıda kullandığımız için her bilgiyi çok çabuk kavrarız. Bu yüzden çocuklara kesinlikle 7 yaşına kadar verebildiğiniz tüm önemli bilgileri vermeniz de fayda vardır. 7 yaş ile 14 yaş arası beynimiz holografik yaşamın etkisinden dolayı yavaş yavaş ALFA düzeyine kayar ve sonraki dönemler malum tüm dünyanın geldiği NOKTA ki STRES DOLU BETA DÜZEYİ...
Fakat sevindirici nokta şu ki ALFA ve TETA düzeyine tekrar geçebilme şansımız var. Dünyada ki başarılı insanlar yaptıkları her iş de beyinlerinin her iki yarıküresini kullanan yani ALFA ve TETA düzeyinde çalışan insanlardır. Bu unuttuğumuz beynimizin sağ yarımküresi aslında sol beynimizin yaşadığı fiziksel dünyanın temelinin atıldığı yerdir. Bu kısmı bilinçli kullanmak ve fiziksel dünyamızın temelini istek ve niyetlerimiz doğrultusunda atmak nasıl olurdu bir düşünün.
EVET BU MÜMKÜN!
Artık beynimizin sağ tarafının dizginlerini elimize almanın ZAMANI geldi.
ÖNÜMÜZDE Kİ DÜNYA İNSANOĞLUNUN BEYNİNİN HER İKİ TARAFINIDA EŞİT KULLANDĞI BİR DÜNYA OLACAK, DAHA DOĞRUSU BÖYLE OLMAK ZORUNDA...
Bu eşit kullanım olmadığı müddetçe dünyada ki KAOS, SAVAŞLAR ve HASTALIKLAR bitmez.
Bu eşit kullanımı öğrenmek ve hayatınıza uygulamak o kadar kolay olmasa da belli bir uygulama ve eğitimden sonra çok rutin ve eğlenceli bir şekil halini alır.
Verdiğim ALFA - TETA düzeyi çalışmalarımdan çok olumlu sonuçlar alıyorum. Kişiler unutulmuş bu sağ beyin çalışmalarında sanki uzun yıllardan sonra kaybettikleri bir yetiyi tekrardan kazanmanın mutluluğunu yaşıyorlar.
BU İNANILMAZ MUCİZEVİ BİR DENEYİM...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder