1 Mart 2014 Cumartesi

ŞUNU BİR TÜRLÜ ANLAYAMADIK! ÖNCE İNDİGO ŞİMDİ KRİSTALLER İŞGAL ALTINDA FAKAT...

1960lı yıllar da ilk İndigo yani beden titreşimi eskilere göre daha yüksek ruhlar frekans geçişleri sırasında eskiler tarafından yapılan baskılar karşısında 30 yıl süren gençlik hareketlerini başlattılar. Eskiler bunu bir türü anlayamadılar. Dünya yepyeni  bir frekansa gelen eskileri ağırlamaya çalışırken ve eskilere rehber olarak İndigoları görenlendirmişken  onlar bu frekansın sakinlerini kendi  düşük titreşimlerine çekmeye çalışarak onlara baskı yaptılar.
Sonuç ne oldu?

Gençler şiddete başvurdu.
Rejimler bir bir yıkıldı.
Diktatörler bir bir devrildi.

2012 dünya çok yüksek bir titreşim frekansına uyarlandı. Artık eski ruhların bu boyuta uyarlanma vakti çoktan gelmişti ki bu bir evrensel döngüdür. Bu döngü hızla giden bir trene benzer. İçindeysen farkedemezsin fakat inmeye çalışırsan  bir tüy gibi savrulur gidersin.
Şimdi bizler yani zamanın İndigoları yeni bir Kristal frekansa uyarlandık. Buranın sakinleri şimdiki çocuklar ve bizim çocuklarımız. 
Eskilerin bize yaptıkları hatayı bizde onlara yapmaya çalışıyoruz.
Bu Kristal çocuklar çok yüksek titreşime sahip ruhlar. Bu çocuklar baskı ve şiddet nedir anlayamıyorlar. Çünkü onların realitesinde sadece İLERLEME var. Başımızda olanlar sürekli ayaklarına yapışıp onları durdurmaya ve gerekirse yok etmeye çalışıyorlar.
İşte şimdi yapılacak olan bu hata Kristalleri şiddet yönünde uyandırırsa dünya çok büyük bir tehlike içine girebilir. Başımızdakiler çok ama çok büyük bir tehlikeyle uğraştıklarının farkında bile değiller. Aslında biz bu çocuk dediğimiz Kristallerin dünyasına terfi ettik ve onlar hakkında hiç bir şey bilmiyoruz. Amerika kendini bir dev olarak görüp nasıl bilmediği Vietnam'da felakete imza attıysa bizde bilmediğimiz bu titreşimde kendi sonumuzu hazırlıyoruz. Bu yazıyı okuyan kimileriniz belki
gülüp geçecek fakat şunu bilin ki bu Kristaller istese bizlerin hareket kabiliyetini 1 sn sonra
durdururlar. 
Teknoloji deyip geçtiğiniz tüm haberleşme ağı onlara hizmet ediyor. Çünkü bu onların zaten sahip olduğu bir teknoloji. Biz bu teknolojiyi onlardan öğreniyoruz. Onlar bizim yaptıklarımıza şimdilik sadece sabrediyorlar. Göreceksiniz ki bardağı taşıran son damla geldiğinde yeryüzünde ne bir DİKTATÖR ne de BASKI REJİMİ kalacak. Çünkü bu frekansta böyle bir algı varolmadığından bu realitede yer yer üstünde toz toz üstünde kalmayacak. Buna çok ama çok mecbur kalmadıkça yeltenmeyecekler. Eğer ki oların içinde olduğu titreşime zarar geleceğini anlarlarsa o zaman çok geç olacak. 
Gelecek günler ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız!
SİZ ESKİ ENERJİ KALIBINDA KALANLAR SİZE SESLENİYORUM!
SİZ MİSAFİR OLARAK BURADASINIZ BUNU HİÇ UNUTMAYIN.
UMDUĞUNUZA DEĞİL BULDUĞUNUZA ADAPTE OLUN. 
YOKSA BU ÇOCUKLAR TEK BİR PARMAK UCUYLA ESKİLERİ YOLA GETİRİRLER!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder