15 Şubat 2020 Cumartesi

Atölye/Workshop/ ESSEN Almanya 21/03/2020

Arkadaşlar Merhaba,

Workshop ESSEN Anında Dönüşüm Atölyemize katılan arkadaşlarımız beden hücrelerinin sahip olduğu enerjisel gücü nasıl aktive edebileceğimizi, bu gücü düşüncenin elektriksel gücüyle duyguların manyetik gücünü birleştirip sonsuz olasılıklar alanına nasıl ulaşabileceğimizi öğrenecekler.

Çalışmamız kuantum alanın fizik yasalarıyla ilgili bilgilendirme ile başlayacak ve zihni nasıl kontrol edebileceğimizi anlatan bilinçaltı teknikleriyle devam edecek.

3. Göz dediğimiz enerji noktamızı nasıl aktive edebileceğimizi öğrenmekle birlikte Epifiz bezimiz aktive olacak ve inanılmaz deneyimlere şahit olacağız.

Ayrıca, düşünce ve duygularımızı birbiriyle uyumlayıp anında realite değişimlerine şahit olabileceğimiz bir kolektif bilinç çalışması yapacağız.

Bu süreçte sevgi duygumuzu kalbin unuttuğumuz enerji alanında nasıl yükseltebileceğimizi ve orada bir süre tutabildiğimizde MUCİZELERİN oluşumuna tanık olabileceğiz.   .
Bu  atölye çalışmasında olabilecek bir durumdur.

Ayrıca çeşitli meditasyonlarla da çalışmamıza devam edeceğiz.

Atölyemiz tam bir seans terapisi tadında olacaktır.

Çalışma sonunda INSTANT MANIFESTING TECHNIQUES katılım belgesi verilecektir.

 Ön kayıtlar için isim ve soyadınızı yesilpinar333@gmail.com'a son tarih  olarak 6 Mart 2020 Cuma akşamına kadar bildirmeniz önemle rica olunur. 

Kayıt detayları için size geri dönüş bildirimi yapılacaktır.

Asıl kayıtların da 13 Mart Cuma akşamına kadar yapılması ve kayıt yapıldığında yesilpinar333@gmail.com'a katılımcı isim soyadın tekrar bildirilmesi rica olunur.

ANINDA DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ
Workshop ESSEN Almanya
21/03/2020 Cumartesi
10:00 - 18:00
Yer 16 Mart Pazartesi sosyal medya hesaplarımızdan bildirilecektir.

Saygılar
Tuncay Yeşilpınar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder