28 Kasım 2019 Perşembe

Atölye/Workshop ANKARA 2019

Arkadaşlar Merhaba,

Bu kadar çok çalışma videoları ve bilgilendirmelerin ardından artık yeni bir kişilik ve yeni bir realite oluşturmanın zamanı geldi de çattı.

Ankara Atölyemize katılan arkadaşlarımız beden hücrelerinin sahip olduğu enerjisel gücü nasıl aktive edebileceğimizi, bu gücü düşüncenin elektriksel gücüyle duyguların manyetik gücünü birleştirip elektromanyetik alanı oluşturarak sonsuz olasılıklar alanına nasıl ulaşabileceğimizi öğrenecekler.

Çalışmamız kuantumun fizik yasalarıyla ilgili bilgilendirme ile başlayacak ve zihni nasıl kontrol edebileceğimizi anlatan bilinçaltı teknikleriyle devam edecek.

3. Göz dediğimiz enerji noktamızı nasıl aktive edebileceğimizi öğrenmekle birlikte Epifiz bezimiz aktive olacak ve inanılmaz deneyimlere şahit olacağız.

Ayrıca aynı anda aynı niyetle düşünce ve duygularımızı bütünleştirip anında realite değişimlerine şahit olabileceğiniz bir kolektif bilinç çalışması yapacağız.

Bu süreçte olumlu duygumuzu kalbin unuttuğumuz enerji alanında nasıl yükseltebileceğimizi ve onu orada sürekli tutabildiğimizde MUCİZE olarak saydığımız olayların karşımıza kendiliğinden nasıl çıkacağına tanık olacağız.
Bu workshop sırasında olabilecek bir durumdur.
Ayrıca çeşitli meditasyonlarla da çalışmamıza devam edeceğiz.

Çalışmamızın kesin  yeri ve adresi 18 Aralık Çarşamba günü sosyal medya hesaplarımızdan ve www.tuncayyesilpinar.com'dan size bildirilecektir.

 Atölyemiz tam bir seans terapisi tadında olacaktır.

Çalışma sonunda katılım belgesi verilecektir.

Saygılar

Tuncay YeşilpınarHiç yorum yok:

Yorum Gönder