29 Eylül 2019 Pazar

Workshop İstanbul 2019 - Kuantum Fizik Yasalarına Uyum

Arkadaşlar Merhaba,

Bu kadar çok çalışma videoları ve bilgilendirmelerin ardından artık yeni bir kişilik ve yeni bir realite oluşturmanın zamanı geldi çattı.

İstanbul workshop'ımıza katılan arkadaşlarımız beden hücrelerinin sahip olduğu enerjisel gücü nasıl aktive edebileceğimizi, bu gücü düşüncenin elektriksel gücüyle duyguların manyetik gücünü birleştirip sonsuz olasılıklar alanına nasıl ulaşabileceğimizi öğrenecekler.

Çalışmamız kuantumun fizik yasalarıyla ilgili bilgilendirme ile başlayacak ve zihni nasıl kontrol edebileceğimizi anlatan bilinçaltı teknikleriyle devam edecek.

3. Göz dediğimiz enerji noktamızı nasıl aktive edebileceğimizi öğrenmekle birlikte Epifiz bezimiz aktive olacak ve inanılmaz deneyimlere şahit olacağız.

Bu süreçte olumlu duygumuzu kalbin unuttuğumuz enerji alanında nasıl yükseltebileceğimizi ve onu orada sürekli tutabildiğimizde mucize olarak saydığımız olayların karşımıza kendiliğinden nasıl çıkacağına tanık olacağız.
Bu workshop sırasında olabilecek bir durumdur.


Ayrıca çeşitli meditasyonlarla da çalışmamıza devam edeceğiz.
Çalışmamızın kesin  yeri ve adresi www.tuncayyesilpinar.com'dan size bildirilecektir.


Tarih: 26/10/2019 Cumartesi
Saat: 10:00 - 18:00
Yer: 20 Ekimde sitemizden bildirilecektir. (www.tuncayyesilpinar.com)

7 yorum:

 1. Tuncay abi merhaba, ben İTÜ'de okuyorum. Videolarını da 1 senedir takip ediyorum böyle bir workshop yapmanız gerçekten çok güzel ama öğrenci olduğum ve mimarlık okuduğum için elimde aylık kendine ayırabileceğim 100-200 tl anca kalıyor. Workshopa katılmayı çok istiyorum ama 500 tl verecek durumum yok.Gerçekten durumu benim gib olan öğrenciler için daha basit ya da daha kısa ama ücretsiz workshoplar yapamazz mısınız acaba? Ya da daha ucuz daha farklı çalışmalar.. Gelmeyi çok isterdim ama maalesef gelemiyorum, şimdiden hepinize iyi çaloışmalar. Güzel enerjiler sizlerle olsun <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Talebinizi lütfen yesilpinar24@yahoo.com’a iletin.

   Sil
 2. Tuncay bey merhaba,ben de öğrenciyim; Marmara üniversitesi'nde okuyorum ve gerçekten 200-250 TL gibi bir ücret kabul ederseniz, katılmak isterim. Sizin videolarınızı izleyerek çok fazla yol kat ettiğimi düşünüyorum ve bu çalışmanıza katılmayı gerçekten çok fazla istiyorum 🙏 Gerçekten her şey için teşekkür ederim, bize kattıklarınız için..

  YanıtlaSil
 3. Ben de katilmayi çok arzu ediyorum ancak şu anda uygun degilim😔 bir dahakine insallah🙏 katilan arkadaslarin ve butunun hayrina olmasi dilegiyle, sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. merhaba tuncay bey ben suna toplantı yeriniz hangi semte olacak ben şehir dışından katılacağım

  YanıtlaSil