2 Ocak 2014 Perşembe

PHILADELPHIA DENEYİ! SANA SENDEN BAŞKA KİMSE YARDIM EDEMEZ!!!

Einstein'ın zamanın kişinin algısına göre değişken olduğunu ortaya atmasından itibaren, biliminsanları yaptıkları türlü çalışmalar neticesinde zamanın gerçekten göreceli olduğunu gördüler.
Zaman kendi içinde sonsuz parçalara ayrılarak kendi boyutlarının içinde boyut oluşturuyor. Her bir boyut her birinizin DNA'larında  işaretlenmiş olarak duruyor ve sizin tüm yaşanmış, şu an yaşanan ve yaşanacak olan halinizi simgeliyor. Fakat gel gör ki siz sadece şu an içinde ki halinizi algılıyorsunuz.
Şimdi size olağandışı bir bilgi vereceğim.
Siz sizin en mükemmel olduğunuz halin tam yanı başınızda olduğunu hissedebilseydiniz  mucize denen kavramın anlamıda sizin için bir anda değişirdi.
Gelecekte ki siz şimdi ki halinizi ziyaret etmiyor mu zannediyorsunuz?
Eğer bunun imkansız bir hayal olduğunu düşünüyorsanız, Neden Einstein tüm dünya  literatürünüzde kabul gördü?
Aksi taktirde Tüm o kuramları da kitaplarınızdan çıkartırdınız!
Hem o kuramları kabullenin hem de o kuramlara bağlı kuantum kurallarını tanımayın.
Bu nasıl bir çelişki olurdu?
Evet size kendinizden yardım isteyebilirsiniz diyorum ve o halinizi tüm olmasını istediğiniz hal ve durumlarıyla imgeleyin, o sizi bulacaktır.
Bu durumda tüm eksik kalan yanlarınızı da görmeye başlayacak ve inanlmaz bir deneyim yaşayacaksınız.
Siz DNA'larınızda hali hazırda bekleyen izleri hissedin. Bu yüzden hissetmek düşünmekten önce gelir ve çok ama çok daha güçlü bir duygudur.
Amerikan donanması üzerinde 1943 yılında yapılan PHILADELPHIA DENEYİ zaman kırılmasına en güzel örneklerden biridir, fakat Amerikan hükümeti bu olayı yalanlamaktadır.
Çünkü o günün bilinç yapısına göre insanlık bu bilgiye hazır seğildi.
Şimdi ise artık HAZIR olanlar belli!
Bu deneyin temeli Einstein ve Birleşik Alan teorisine dayanmaktadır. Aynı zamanda RAINBOW PROJECT olarak da anılan bu deney maddenin enerji titreşiminin artışıyla içinde bulunduğu zaman boyutunun değişimini ispatlamaya yönelik olarak yapıldı. O zamanlar yapılan en büyük yanlış o insanların bilinç yapısının düşüklüğünden kaynaklanan Kuantum düzey bilgisinin eksikliğidir. Fiziksel ortamda uygulanan manyetik güç objenin iki düzey arasında gidip gelmesine, dolayısıyla dairesel zaman dögüsünde oraya buraya savrulmasına sebep oldu. Amerikan donanması bu eksikliğin  şimdi farkında ve yapılan düzeltmelerle o noktada bulunan hali değiştirme çalışmaları yapmakta.
Amerika neden dünyaya hakim zannediyorsunuz?
Çünkü yaptıkları çoğul bilinç çalışmalarıyla kendi bulundukları en güçlü halin rezonans seviyesini dengede tutmaya çalışıyorlar.
Tüm bu madde üzerine yapılan, deneyler insan bilicinin kütlesel titreşim düzeyini yükseltti ve kuantum düzeyin titreşimsel düzeyi içinde kendi sonsuz parçacıklarını bulmaya ve bütünlüğünü yakalamaya yardımcı oluyor.
Son olarak şunu söyleyebiliriz i KENDİ SORUNUNU O SORUNU ÇÖZMÜŞ HALİNLE ÇÖZ.
OLDUM MU?
YOKSA HENÜZ OLAMADIM MI?
İŞTE KENDİNİZE SORACAĞINIZ TEK SORU!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder